Sztućce 

Podkategorie

 • Noże kuchenne

  Dobry nóż to podstawa przygotowania posiłku. Warto wybrać produkt markowy jak Gerlach czy Fiskars. Na start proponujemy zakup zestawu noży w bloku (5 -7 szt), a z czasem uzupełnić kolekcję o noże specjalistyczne, takie jak: nóż do pomidorów, nóż do sera, nóż do filetowania, nóż azjatycki, nóż do wędlin czy wiele innych.

 • Serwowanie potraw

  Chcesz rozszerzysz swój podstawowy zestaw sztućców? Oferujemy szereg pojedynczych sztućców do serwowania. Posiadamy w ofercie łopatki do tortu, łyżeczki do cukru, do lodów, do koktajli/latte, łyżki do sosu i do sałaty/ziemniaków oraz widelce do sałaty lub półmiskowe. Wszystko to od czołowych producentów, w różnych fasonach i różnych wykończeniach.

 • Zestawy sztućców

  Bardzo eleganckie, gotowe zestawy sztućców dają komfort i elegancję na stole. Polecamy podstawowe zestawy 24 szt, lub ekskluzywne walizki i kasety drewniane ze sztućcami zawierające nawet 68 szt! Są to w pełni wyposażone zestawy sztućców czołowych producentów jak Gerlach, Gerpol, Amefa, KingHoff czy SSW. Idealne na prezenty ślubne!

 • Łyżki

  Łyżka obiadowa jest niezbędna do zjedzenia zupy, gulaszu czy bograczu. Mamy różne upodobania i preferencje, a z drugiej strony bardzo szeroki wybór tego sztućca w różnych fasonach i wzorach. Łyżki obiadowe mogą być z połyskiem, w macie lub złocone; od polskich producentów lub z importu. umożliwiamy zakup łyżek na sztuki.

 • Łyżeczki do herbaty

  Łyżeczki do herbaty to najczęściej kupowane sztućce na sztuki. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór tych sztućców zarówno od polskich producentów jak i importowane. Łyżeczki mogą być z połyskiem, w macie lub pozłacane. Różnią się fasonem i kształtem trzonka oraz miseczki a także jakością stali.

 • Łyżeczki do kawy
 • Widelce

  Widelca obiadowego używamy codziennie. Na rynku jest wiele modeli widelców obiadowych. Różnią się one kształtem widełek oraz samej rękojeści. Widelce obiadowe na sztuki proponują nam rodowici producenci jak też ci z importu. Sztućce te mogą być wykończone w połysku, macie lub pozłacane. Różnią się też jakością stali.

 • Widelczyki do ciasta

  Przychodzi moment kiedy chcemy zjeść pyszny deser lub ciasto widelczykiem deserowym a nie tradycyjną łyżeczką. Jeśli nie potrzebujemy całego zestawu sztućców do ciasta proponujemy zakup widelczyków na sztuki. Polecamy w ofercie widelczyki do ciasta od krajowych producentów lub te z importu. Różnią się one jakością stali, fasonem i wykończeniem.

 • Sztućce dla dzieci
 • Noże obiadowe

  A nóż widelec zaginie nam nóż obiadowy z kompletu sztućców... Wtedy zapraszamy do uzupełnienia braków w naszym sklepie! W naszej bogatej ofercie proponujemy noże obiadowe na sztuki od producentów krajowych i te importowane. Noże różnią się między sobą jakością stali, tarką, rękojeścią i fasonem. Występują w połysku, macie lub złoceniu.

 • Noże deserowe

  Nóż deserowy nadaje się do pomocy przy spożyciu przekąsek, ryb czy wątróbek. To nóż mniejszy od noża stołowego. Można go kupić na sztuki od producentów takich jak Gerlach czy Amefa. Noże deserowe różnią się między sobą fasonem i jakością stali. Pasują do linii sztućców produkowanych przez ww producentów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów