Noże kuchenne

Dobry nóż to podstawa przygotowania posiłku. Warto wybrać produkt markowy jak Gerlach czy Fiskars. Na start proponujemy zakup zestawu noży w bloku (5 -7 szt), a z czasem uzupełnić kolekcję o noże specjalistyczne, takie jak: nóż do pomidorów, nóż do sera, nóż do filetowania, nóż azjatycki, nóż do wędlin czy wiele innych.

Noże kuchenne 

Podkategorie

 • Zestaw noży

  Noże w bloku są bardzo praktyczne w kuchni. Producenci tacy jak Gerlach i Fiskars proponują gotowe, zazwyczaj 5 -7 elementowe bloki noży. Bloki różnią się składem noży między sobą, ale zawierają zazwyczaj nóż szefa kuchni, nóż kuchenny uniwersalny, nóż do chleba, nóż do jarzyn czy nóż do pomidorów. Bloki pomagają przechować noże.

 • Ostrzałki do noży
 • Stojaki na noże
 • Noże szefa kuchni

  Nóż Szefa Kuchni doskonale radzi sobie z krojeniem mięsa i siekaniem warzyw. To mocny nóż. Aby ułatwić siekanie ostrze jest szerokie przy rękojeści i zwęża się coraz bardziej w stronę czubka noża. Nóż Szefa Kuchni jest bardzo dobrze wyważony. Można go dostać w różnych rozmiarach.

 • Noże do filetowania ryb

  Nóż do filetowania ma cienkie długie (około 20 cm) i elastyczne ostrze. Idealny do filetowania i ściągania skóry z ryb oraz oddzielenia mięsa od kości. Doskonale radzi sobie także ze ściąganiem membrany z polędwicy i zdejmowaniem ścięgien z mięsa. Ostrze zazwyczaj ma szlif wklęsły co zapobiega przyleganiu do niego mięsa.

 • Noże do carvingu

  Carving – prosty sposób na efektowne dekoracje na warzywach i owocach

  Carving – co to jest?

  Carving wywodząca się z Dalekiego Wschodu sztuka rzeźbienia owoców i warzyw. Przy odrobinie wprawy i umiejętności wyczarować można piękne, fantazyjne dekoracje, które sprawią, że dany owoc nie tylko z chęcią będziemy jeść, ale także zachwyci nas swoim wyglądem! Piękne wzory uzyskamy dzięki specjalnym zestawom do carvingu – wśród nich można wyróżnić noże różniące się długością ostrza czy jego kształtem. Gama narzędzi przeznaczonych do dekorowania warzyw i owoców jest tak szeroka – obejmuje tak różnorodne przyrządy jak temperówka do naczyń, niewielki wykrawacz czy nożyk, a także profesjonalne noże tajskie. Tak duże zróżnicowanie przyborów sprawia, że zarówno profesjonaliści, jak i początkujący bez wątpienia znajdą coś dla siebie na rynku narzędzi do carvingu.

  Dekoracja owoców i warzyw

  Proponujemy Państwu bogaty wybór profesjonalnych narzędzi do carvingu. Idealnie nadają się one zarówno do zwykłego krojenia warzyw i owoców, jak i do tworzenia na nich wymyślnych zdobień. Każdy nasz zestaw noży dekoracyjnych jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu – wykonana ze stali nierdzewnej powierzchnia łatwo się czyści, a noże można myć za pomocą zmywarki. Materiał, z jakiego wykonane są noże, to najwyższej klasy stal nierdzewna, charakteryzująca się niezwykłą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Wygodny uchwyt pozwala na komfortowe i bezpieczne posługiwanie się nożem oraz łatwe tworzenie nawet najbardziej wymyślnych rzeźbień.

  Dlaczego warto wybrać nasze ostrza?

  Zestawy noży do carvingu dostępne w naszym sklepie to gwarancja wysokiej jakości narzędzi kuchennych. Posiadamy specjalistyczne noże jedynie sprawdzonych producentów, znanych z wytwarzania narzędzi wysokiej jakości, trwałych i niezawodnych. Proponujemy Państwu wybór noży w różnych rozmiarach – 12 cm, 20 cm czy 25 cm, a także różne rodzaje ostrzy – gładkie lub ryflowane, w zależności od tego, jaki rodzaj efektu chcemy uzyskać. Dużym atutem jest także fakt, że można u nas kupić noże na sztuki – dzięki temu osoby, które dopiero wprawiają się w sztuce carvingu, będą mogły stopniowo rozwijać swoje umiejętności, dokupując co jakiś czas kolejne akcesoria i kompletując w ten sposób własny zestaw, dopasowany do swoich potrzeb.

  Pomysł na prezent

  Sztuka carvingu staje się ostatnio coraz popularniejsza, co jest niezwykle pozytywnym zjawiskiem – oznacza ono bowiem, że coraz bardziej zawracamy uwagę na estetykę stołu i codziennych posiłków. Rosnącą popularność sztuki dekorowania warzyw i owoców widać w dużym zainteresowaniu narzędziami do carvingu – nieustannie powstają kolejne marki wytwarzające tego typu akcesoria. Dzięki temu, że carving jest dziedziną z pogranicza sztuki kulinarnej i artystycznej, artykuły do dekoracji produktów spożywczych mogą być znakomitym prezentem dla naszych bliskich zainteresowanych jedną z powyższych dziedzin. Takim podarunkiem możemy rozbudzić w nich nową pasję, która sprawi im dużo przyjemności!

  Carving – sposób na dekorację stołu

  Zestaw noży do carvingu to narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb. Z ich pomocą stworzysz dekoracje i wzory, które bez wątpienia urzekną Twoich gości! Każde danie zawierające dekoracyjnie wykrawany owoc czy warzywo nabierze dodatkowych walorów estetycznych i bez wątpienia będzie lepiej smakować. Przygotowując czy to duże przyjęcie, jak na przykład wesele, czy małe spotkanie w gronie bliskich, czy też jakikolwiek, nawet niewielki, posiłek, warto wcześniej pomyśleć nie tylko o tym, co podamy na stole, ale także jak sprawić, by prezentował się on estetycznie. Tradycyjne dekoracje stołowe, takie jak bukiety kwiatów w wazonach, świeczki czy serwetki, choć wciąż popularne, niczym już nie zaskakują, wiele osób szuka zatem nowych sposobów na podniesienie walorów estetycznych swojej jadalni. Sztuka carvingu sprawdza się wówczas idealnie – ozdoby z dekoracyjnie wykrawanych warzyw i owoców wyglądają niezwykle efektownie, a, co nie mniej istotne, można je potem zjeść!

  Duży wybór, niskie ceny

  Wszystkie wymienione powyżej cechy naszych noży sprawiają, że masz pewność, iż bez względu na to, jakie wzory chcesz wytworzyć na wybranym warzywie czy owocu, u nas znajdziesz ostrze, które Ci w tym pomoże. Wyróżniają nas ponadto najlepsze, konkurencyjne ceny.

  Sprawdź nasze produkty!

 • Listwy magnetyczne na...
 • Inne noże
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów