Katalog

Włączone filtry:
Zmywarka
Wykończenie
Producent sztućców

Serwowanie potraw

Chcesz rozszerzysz swój podstawowy zestaw sztućców? Oferujemy szereg pojedynczych sztućców do serwowania. Posiadamy w ofercie łopatki do tortu, łyżeczki do cukru, do lodów, do koktajli/latte, łyżki do sosu i do sałaty/ziemniaków oraz widelce do sałaty lub półmiskowe. Wszystko to od czołowych producentów, w różnych fasonach i różnych wykończeniach.

Serwowanie potraw 

Podkategorie

 • Łyżeczki do latte...

  Łyżeczka koktajlowa / do latte jest długa, smukła i ma niewielką łopatkę wyprofilowaną do sprawnego mieszania drinków. Łyżeczki koktajlowe oferujemy w sprzedaży na sztuki, pakowane pojedynczo. Produkt dobrej jakości Gerlach, Gerpol oraz z importu. Zdobienie i fason współgra z liniami zestawów sztućców Gerlach i Gerpol.

 • Widelec do mięsa
 • Łopatki do ciasta

  Łopatka do tortu to sztuciec pomocny w serwowaniu domowego smakołyku na rodzinnych imprezach. Łopatki do tortu oferujemy zatem w sprzedaży na luz, pakowane pojedynczo. Produkt ze stali nierdzewnej, dobrej jakości, od producentów takich jak Gerlach i SSW a także dostępne są łopatki do tortu pochodzące z importu. 

 • Łyżeczki do cukru

  Łyżeczka do cukru ma ładnie zdobioną łopatkę do nabierania, zazwyczaj w formie falowanego płatka. Łyżeczki do cukru oferujemy w sprzedaży na sztuki, pakowane pojedynczo. Produkt dobrej jakości od producentów takich jak Gerlach i Gerpol. Zdobienie i fason współgra z liniami zestawów sztućców tych producentów.

 • Łyżki do sałaty

  Łyżka do sałaty /ziemniaków ma szerszą łopatkę do nabierania od łyżki stołowej. Łyżki do sałaty / ziemniaków oferujemy w sprzedaży na sztuki, pakowane pojedynczo w folię ochronną. Jest to produkt dobrej jakości, od producentów takich jak Gerlach i Gerpol. Zdobienie i fason współgra z liniami zestawów sztućców tych producentów.

 • Łyżeczki do lodów

  Łyżeczka do lodów ma nieco szerszą łopatkę do nabierania od łyżeczki do herbaty, zazwyczaj w formie rozszerzonego płatka. Łyżeczki do lodów oferujemy w sprzedaży na sztuki, pakowane pojedynczo. Produkt dobrej jakości, wykonany ze stali nierdzewnej, od producenta Gerlach.

 • Sztućce do ryb

  Od XIX wieku używa się sztućców specjalnie zaprojektowanych do spożywania ryb. Widelec do ryb różni się od tradycyjnego widelca obiadowego tym, że ma nieco krótsze ząbki. Stanowi on idealny zestaw z nożem do ryb. Polecamy zakup tego sztućca na sztuki od polskiego producenta Gerlach. Widelce do ryb różnią się między sobą fasonem.

 • Widelce do sałaty

  Widelec do sałąty ma dużą łopatkę do nabierania z charakterystycznymi widełkami. Widelce do sałaty polecamy w sprzedaży na sztuki, pakowane pojedynczo. Produkt dobrej jakości od producenta Gerlach. Zdobienie i fason współgra z liniami zestawów sztućców Gerlacha. Widelce do sałaty wykonane są ze stali nierdzewnej wysokiej jakości.

 • Widelce półmiskowe duże

  Widelec półmiskowy to smukły sztuciec przeznaczony głównie do serwowania wędlin i zimnej płyty. Widelce półmiskowe posiadają 2 charakterystyczne długie widełki. Dostępne są w wersji małej i dużej. Widelce półmiskowe polecamy w sprzedaży na sztuki, pakowane pojedynczo. Produkt dobrej jakości od producenta Gerlach.

 • Łyżki do sosu

  Łyżka do sosu przeznaczona jest do serwowania sosów z sosjerek. Ma ona pojemną nabierkę. Łyżki do sosów oferujemy w sprzedaży na sztuki, pakowane pojedynczo. Jest to produkt dobrej jakości, od producentów takich jak Gerlach i Gerpol. Zdobienie i fason współgra z liniami zestawów sztućców tych producentów. Dostępne również łyżki do sosu z importu.

 • Czerpaki do miodu