Katalog

Włączone filtry:

Suszarki do naczyń

Ociekacze do naczyń

Suszarki do naczyń, zwane też ociekaczami do naczyń, pozwalają na samoistne skapywanie wody z mokrych naczyń, bez konieczności żmudnego wycierania ich ściereczką. Wystarczy jedynie odłożyć umyte naczynie na suszarkę, by po chwili móc użyć je ponownie – już suche.

Ociekacze do naczyń są nie tylko funkcjonalnymi i przydatnymi akcesoriami kuchennymi, ale także dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. Dzięki dwu- lub trzypoziomowej budowie oraz licznym przegródkom pomieszczą dużą liczbę naczyń o różnych kształtach i rozmiarach.

Nasze suszarki pomogą Ci zagospodarować przestrzeń wokół zlewu w najbardziej optymalny sposób!

Suszarki stojące, wiszące…

W asortymencie naszego sklepu znajdują się zarówno modele wiszące – do przytwierdzenia na wiszących półkach – jak i suszarki stojące, które można umieścić zaraz obok zlewu. Suszarki wiszące znakomicie sprawdzają się, gdy nasza kuchnia jest wysoka, suszarki stojące są zaś dobrym rozwiązaniem, gdy zależy nam na wygodzie – umyte naczynia wystarczy położyć tuż obok.

Szeroki wybór suszarek

Znajdą Państwo u nas suszarki wykonane zarówno z tworzyw sztucznych, jak i ze stali nierdzewnej.  Suszarkę można ponadto dopasować do wystroju swojej kuchni, ponieważ posiadamy zróżnicowaną kolorystykę – od klasycznej bieli po błękit. Dzięki naszym ociekaczom do naczyń nie tylko szybko osuszysz naczynia, ale także nadasz swojej kuchni atrakcyjny wygląd!

Polecamy także ociekacze do sztućców oraz tacki (maty) pod suszarkę do naczyń.

Suszarki do naczyń 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów