Dodatki

Piękne dodatki z porcelany dopełnią całości elegancji na Twoim stole. Zobacz ofertę bukietników, tacek, maselniczek, etażerek, stroików czy pierścieni do serwetek. Na przyprawy oferujemy butelki do oliwy i octu. Wszystko wykonane z porcelany!

Dodatki 

Podkategorie

 • Wazony
 • Podgrzewacze do dzbanka

  Podgrzewacze do dzbanka to niewielkie produkty pozwalające utrzymać wysoką temperaturę napojowi w czajniku czy imbryku. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór porcelanowych i ceramicznych podgrzewaczy  białych lub zdobionych.

 • Kieliszki do jajek

  Kieliszki do jajek to częsty element zastawy śniadaniowej. Ich zdobienie współgra z niektórymi liniami porcelany. Podstawki do jajek mogą być wykonane z porcelany, porcelitu czy kamionki. Zwykłe białe kieliszki do jajek nadają się do gastronomii, a te zdobione dekorują nasze domowe stoły.

 • Serwetniki

  Serwetniki to nieodzowny element zastawy stołowej na każdym przyjęciu czy choćby domowym obiedzie. W naszej ofercie znajdą Państwo porcelanowe serwetniki  białe lub zdobione. Polecamy także porcelanowe pierścienie do serwetek – ta delikatna i stylowa ozdoba z pewnością udekoruje każdy stół.

 • Solniczki i pieprzniczki
 • Etażerki

  Etażerki, piramidy i patery nie tylko są funkcjonalnymi przedmiotami pozwalającymi na umieszczenie na stole ciasta czy owoców, ale też pięknie je eksponują. W naszej ofercie znajdą Państwo porcelanowe etażerki o różnorodnych deseniach i kształtach.

 • Bukietniki

  Porcelanowe bukietniki są eleganckim dodatkiem na stół, dzięki któremu kwiaty będą prezentowały się niezwykle efektownie. W pokrywie mają wydrążone otwory na łodygi, stanowiąc oryginalną alternatywę dla tradycyjnych wazonów.

 • Pierścienie na serwetki

  Pierścienie na serwetki to oryginalna alternatywa dla tradycyjnych serwetników. Stanowią ciekawą i stylową ozdobę stołu oraz pozwalają na przechowywane w nich serwetek. W naszej ofercie znajdą Państwo porcelanowe pierścienie na serwetki najwyższej jakości.

 • Butelki na oliwę i ocet

  Oliwa i ocet dodają potrawom smaku i finezji. Najbardziej stylowo prezentują się podawane w specjalnych butelkach do oliwy i octu taki dodatek z pewnością zwróci uwagę wszystkich biesiadników oraz sprawi, że stół będzie prezentował się niezwykle elegancko.

 • Tace

  Porcelanowe tace są niezastąpione na każdym eleganckim stole. Można na nich umieszczać ciasta, babeczki, owoce, ale idealnie sprawdzają się także jako miejsce na sztućce, filiżanki czy kieliszki. Posiadamy zarówno tace ozdobne, jak i tradycyjne białe  wszystkie jednak wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów