Szklanki

Nie tylko kieliszki, ale również szklanki mogą być wykwintnym elementem zastawy stołowej. Wykonane z wysokiej jakości szkła, prezentują się niezwykle elegancko oraz są odporne na uszkodzenia i zarysowania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szklanki do whisky, piwa oraz drinków  każdy z wymienionych typów szklanki charakteryzuje się innym kształtem, grubością szkła itd., tak, by picie z niej określonego napoju było niezapomnianym doznaniem.

Szklanki 

Podkategorie

 • Szklanki do whisky

  Szklanki do whisky to odpowiednia propozycja na prezent dla mężczyzny. Proponujemy szklanki niskie i szerokie, o różnych fasonach: prostych wklęsłych lub baryłkowatych. Szklanki do whisky różnią się także wytłoczeniem dna oraz pojemnością (od 220 ml do 350 ml). Zazwyczaj w ofercie producenta są także szklanki do long drinków z tej samej serii.

  W naszym sklepie znajdą Państwo szklanki do whisky najlepszych producentów: KROSNO oraz BOHEMIA.

 • Szklanki do piwa

  W szklankach do piwa serwuje się piwo pszeniczne oraz ciemne. Oferujemy różne rodzaje szklanek do piwa: do piw jęczmiennych polecamy wysokie, cylindryczne szklanki zapewniające odpowiednią przestrzeń dla powstającej obfitej piany i właściwości musujących, dla piw ciemnych zaś szklankę do piwa niższą, z lekko zamkniętą czaszą, która umożliwia zatrzymanie aromatów. Posiadamy także w swojej ofercie pokale.

 • Szklanki do drinków

  W szklankach do drinków serwuje się duże drinki, tzw. long drinki. Drink taki zawiera niewiele alkoholu, rozcieńczonego dużą ilością soku, wody czy napoju musującego. Sączy się go powoli, często przez „słomkę”. Dno  takich szklanek jest grube i wytłaczane. Oferujemy różne rodzaje szklanek do drinków: wysokie, proste, wklęsłe lub baryłkowate.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów