Świece 

Podkategorie

 • Latarnie

  Latarnie nadają ciepło w naszym domu i na naszych podwórkach. Ustawione przed wejściem do domu, na tarasie czy w salonie rozświetlają swe otoczenie. Latarnie zazwyczaj mają drewniane lub metalowe futrynki, szklane ścianki i ażurowe daszki. Proponujemy bogaty wybór wśród fasonów, kolorów i wielkości latarni i latarenek. 

 • Świeczniki

  Świeczniki wraz z ozdobnymi świeczkami i kamieniami to piękny element ozdobny salonu lub stołu. Bardzo ocieplają wnętrze. Proponujemy świeczniki wykonane ze szkła, kryształu, metalu czy porcelany a także kamienie akrylowe.  Świeczniki mają różne kształty od klasycznych po bardziej fikuśne.

 • Tealighty

  Malutkie, a dają tyle ciepła i uroku. Zapachowe tealighty możemy wykorzystać w specjalnych świecznikach do dekoracji domu jak i w specjalnych podgrzewaczach do naczyń jako paliwo do utrzymania ciepła potrawy. Mają przeróżne kolory i zapachy od kwiatowych po kawowe, ziołowe, opium i wiele inych. Tealighty pakowane są w kartonikach po 6 szt.

 • Świeczki

  Przybierają różne formy od pokaźnych rozmiarów walców po ozdobne kule, dzwonki. Mogą być gładkie, bezwonne lub bogato  dekorowane złoceniami czy grawerem. Świeczki... Spraw sobie romantyczną atmosferę na rodzinnej kolacji lub intymny nastrój przy kąpieli w domowej wannie. Polecamy szeroki wybór świeczek klasycznych i dekorowanych.