Obniżka! Filiżanka ze spodkiem 0,35 L Beata/Dorota 6474 Lubiana - Magnolia Zobacz większe

Filiżanka ze spodkiem Magnolia 6474 Lubiana Beata/Dorota 0,35 ml

543/2589

Nowy produkt

Wykonana z wysokiej jakości porcelany, filiżanka ze spodkiem Beata/Dorota 6474 Magnolia przeznaczona jest dla osób, które czerpią inspiracje z codziennego celebrowania posiłków. Porcelana z linii Magnolia wzmocniona jest dodatkową warstwą szkliwa dzięki czemu jest wyjątkowo trwała. Może być używana w zmywarce. Bogata linia 6474 pozwoli Ci skompletować dowolny zestaw do kawy i herbaty bądź obiadowy. Magnolia to zestaw dla ludzi głodnych doznań.

Więcej szczegółów

15,25 zł brutto

-10%

16,94 zł brutto

Opis

Mikrofalówka Tak
Zmywarka Tak
Producent porcelany Lubiana
Fason porcelany Beata/Dorota
Zdobienie porcelany 6474 Magnolia
Pojemność 350 ml
Wysokość 8,5 cm
Rozmiar Średnica filiżanki u góry: 9,5 cm ; Średnica spodka: 17,5 cm

Więcej informacji

Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. powstały w 1969 roku. Są największym zakładem produkującym porcelanę stołową w Polsce. Lubiana oferuje około 2500 produktów w 39 fasonach i 4500 dekoracji. Nad ogromnym wyborem fasonów i zdobień czuwa sztab specjalistów. Fabryka specjalizuje się w porcelanie hotelowej, ale produkuje również porcelanę cienkościenną dla klientów indywidualnych. Porcelanę tą można spotkać poza granicami w około 43 krajach na świecie, gdzie to trafia około 80 % produkcji.

Filiżanka ze spodkiem Beata/Dorota została wykonana z najwyższej jakości porcelany przez polskiego producenta. Lubiana łączy w sobie nowoczesne kształty z wysoką jakością produktów. Doskonale sprawdza się zarówno w restauracjach, jak i w prywatnych domach. Filiżanka ze spodkiem Beata/Dorota stanowi również uniwersalny i zarazem elegancki prezent. Klasycznie biała porcelana udekorowana motywem kwiatowym to połączenie nowoczesnego kształtu z precyzją wykonania. 

Produkty powiązane