Garnek do gotowania na parze 421624 SSW Vitalo - 4,3 L Zobacz większe

Garnek do gotowania na parze SSW Vitalo 4,3 l – 421624

194/271

Nowy produkt

Amatorom zdrowego jedzenia polecamy garnek do gotowania na parze SSW Vitalo. Zestaw zawiera 2 wkłady do gotowania na parze, garnek oraz szklaną pokrywę. Podwójne, termiczne dno na długo utrzymuje temperaturę. Garnek Vitalo wyprodukowany jest ze stali nierdzewnej. Polecamy wszystkim, którzy chcą podążać drogą zdrowego żywienia.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 4,3 L
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.