Komplet garnków ze stali nierdzewnej SSW Blue Berry 4 części – 400072

194/236

Nowy produkt

Komplet garnków ze stali nierdzewnej SSW Blue Berry 4 części – 400072 składa się z trzech garnków z pokrywkami oraz z jednego rondla. Wysokiej jakości garnki wykonane są ze stali szlachetnej, mają solidne, szklane pokrywy z otworem na ujście pary, podwójne termiczno-warstwowe dno, które dłużej utrzymuje ciepło oraz masywne uchwyty wykonane również ze stali nierdzewnej. Gotowanie w garnkach Blue Berry jest energooszczędne oraz zdrowsze. Garnki pięknie prezentują się w każdym kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 1,9 L, 3,6 L, 6,1 L, 1,5 L
Średnica garnków / patelni 16 cm, 20 cm, 24 cm, 16 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją, znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Komplet garnków ze stali nierdzewnej SSW Blue Berry 4 części – 400072 jest innowacyjny i ma nowatorski design. Garnki te produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.