Komplet garnków ze stali nierdzewnej SSW Picanto 4 części – 400081

194/268

Nowy produkt

Komplet garnków ze stali nierdzewnej SSW Picanto 4 części składa się z 4 garnków z pokrywkami. Wysokiej jakości garnki wykonane są ze stali szlachetnej, mają solidne, szklane pokrywy z otworem na ujście pary. Garnki są satynowe wewnątrz i na zewnątrz oprócz polerowanego paska przy brzegu. Gotowanie w garnkach Picanto pozwala zachować cenne witaminy oraz jest energooszczędne. Wizualnie garnki pięknie prezentują się w każdym kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

238,00 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 1,5 L, 2,9 L, 3,6 L, 2,7 L
Średnica garnków / patelni 16 cm, 20 cm, 20 cm, 24 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.