Komplet garnków Gerlach Solid NK 312- 5 szt. Zobacz większe

Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Solid 5 części – NK 312

64/1794

Nowy produkt

Komplet garnków Gerlach Solid wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. Zestaw składa się z 5 części, w tym z patelni. Garnki posiadają trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym, dzięki czemu dłużej zatrzymują ciepło. Dobrze wyprofilowane uchwyty nie nagrzewają się zbyt szybko. Ważnym atutem jest również poręczna skala ułatwiająca odmierzanie płynów. Garnki Solid to artykuł warty polecenia.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

672,00 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Liczba elementów 9 szt.
Zawartość Garnek - 3 szt, Patelnia, Rondel
Zmywarka Tak
Wykończenie Mat
Pojemność garnków Garnek z pokrywką - 5,5 L, 3 L, 2 L Rondel z pokrywką - 1,5 L Patelnia - 1,5 L
Średnica garnków / patelni Garnek z pokrywką - 24 cm, 20 cm, 18 cm, Rondel z pokrywką - 16 cm, Patelnia z powłoką teflonową - 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Linia garnków / patelni Solid NK 312
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.