Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Sendo 5 części – NK 317

64/2033

Nowy produkt

Komplet garnków Gerlach Sendo wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. Składa się z 5 części, w tym z patelni. Garnki posiadają trójwarstwowe dno, dzięki czemu dłużej zatrzymują ciepło. Dobrze wyprofilowane, duże i wygodne uchwyty nie nagrzewają się zbyt szybko. Ważnym atutem jest również poręczna skala ułatwiająca odmierzanie płynów. Można je wkładać do piekarnika (garnki - 240°C, pokrywki -  180°C). Garnki Sendo to artykuł warty polecenia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

506,00 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Liczba elementów 9 szt.
Zawartość Garnki - 4 szt., naczynie do gotowania na parze
Zmywarka Tak
Pojemność garnków Garnek z pokrywką - 1,7 L, 2,4 L, 3,0 L, 5,0 L
Średnica garnków / patelni Garnek z pokrywką - 16 cm, 18 cm, 20 cm, 24 cm, Naczynie do gotowania na parze - 16 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Linia garnków / patelni Sendo NK 317
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.