Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Royal 5 części – NK 321

64/2021

Nowy produkt

Komplet garnków Gerlach Royal 5 części wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. Garnki posiadają trójwarstwowe dno dzięki czemu dłużej zatrzymują ciepło. Dobrze wyprofilowane, duże i wygodne uchwyty pozostają chłodne podczas gotowania. Kolekcję Royal wyróżnia spośród innych szczególny, bardzo dobrze prezentujący się kształt garnków oraz stalowe pokrywy. Garnki Gerlach Royal to produkt warty polecenia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

928,00 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Liczba elementów 10 szt.
Zawartość Garnek - 5 szt
Zmywarka Tak
Pojemność garnków Garnek z pokrywą - 2,2 L, 3,2 L, 4,3 L, 6,1 L, 10,4 L
Średnica garnków / patelni Garnek z pokrywą - 16 cm, 16 cm, 20 cm, 20 cm, 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Linia garnków / patelni Royal NK 321
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.