Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Brava 4 części – NK 322

64/2022

Nowy produkt

Komplet garnków Gerlach Brava 4 części wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. Garnki posiadają trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym dzięki czemu dłużej zatrzymują ciepło. Dobrze wyprofilowane, duże i wygodne uchwyty pozostają chłodne podczas gotowania. Garnki mają skalę ułatwiającą odmierzanie płynów. Garnki Brava można wkładać do piekarnika do 180°C (UWAGA! Temperatura powyżej 180°C może powodować odbarwienia naczyń).

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

323,30 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Liczba elementów 8 szt.
Zawartość Garnek - 4 szt
Zmywarka Tak
Pojemność garnków Garnek z pokrywką 1,5 L, 2,0 L, 2,5 L, 5,0 L
Średnica garnków / patelni Garnek z pokrywką 16 cm, 18 cm, 20 cm, 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Linia garnków / patelni Brava NK 322
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.