Komplet garnków nierdzewnych z pokrywami Koko Scala - 5 szt. Zobacz większe

Komplet garnków ze stali nierdzewnej Koko Scala 5 części

207/91

Nowy produkt

Komplet garnków ze stali nierdzewnej z pokrywami Koko Scala 5 części to połączenie dobrej jakości i przystępnej ceny. Garnki posiadają wielowarstwowe dno, dzięki czemu dłużej utrzymują ciepło, a gotowanie staje się energooszczędne. Ergonomiczny kształt sprawia, że garnek jest łatwo utrzymać w czystości. W pokrywie znajdują się otwory do odprowadzania pary. Garnki Koko Scala posiadają solidne nienagrzewające się uchwyty. Eleganckie i praktyczne, są ozdobą każdej kuchni.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zawartość Garnek z pokrywą - 5 szt
Zmywarka Tak
Wykończenie Połysk
Pojemność garnków Garnek z pokrywką - 6,5L, 3,9L, 2,9L, 2,1L, 2,1L
Średnica garnków / patelni Garnek z pokrywą - 24 cm, 20 cm, 18 cm, 16 cm, 16 cm
Producent garnków / patelni Koko
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Komplet garnków ze stali nierdzewnej z pokrywami Koko Scala 5 części wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia im wysoką odporność na korozję i rdzewienie. Do każdego garnka dopasowana jest szklana pokrywa z odpowietrznikami, idealnie przylegająca do jego brzegów, co zapewnia wysoką hermetyczność podczas przygotowywania potraw. Nitowane uchwyty nie nagrzewają się, nie istnieje zatem ryzyko poparzenia podczas przenoszenia garnków.

Mottem marki Koko Home jest dobra jakość oraz nowoczesny design za rozsądną cenę. Oferta firmy obejmuje dużą ilość przedmiotów wykorzystywanych  w pracach domowych. Produkty Koko Home wyróżniają się bogactwem kolorów, ciekawą formą i funkcjonalnością. Z myślą o każdym kliencie wszystkie artykuły są atrakcyjne cenowo. Dodatkowym atutem jest fakt, że większość asortymentu produkowana jest w Polsce, gdzie eksperci czuwają nad zachowaniem dobrej jakości. Firma nie poprzestaje w wysiłkach, proponując wyszukane wzory coraz to nowszego asortymentu.