Patelnia ceramiczna NK 309 Gerlach Harmony - 24 cm Zobacz większe

Patelnia ceramiczna Gerlach Harmony 24 cm – NK 309

64/2038

Nowy produkt

Patelnia ceramiczna Gerlach Harmony 24 cm NK 309 to naczynie niezbędne w każdej kuchni. Pokryta jest ceramiczną powłoką ILAG Ceralon Non Stick odporną na wysokie temperatury oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Warstwa ta zapobiega również przywieraniu potraw. Patelnia Harmony posiada wbudowany w spód dysk, dzięki któremu możemy używać jej na wszystkich rodzajach kuchenek. Wygodny antypoślizgowy uchwyt typu Soft-Touch można bez obaw trzymać, nawet jeśli patelnia jest mocno nagrzana.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Na zewnątrz bordowa, wewnątrz biała
Wykończenie Powłoka ceramiczna - ILAG Ceralon
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK
Linia patelni Harmony NK 309

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.