Patelnia ceramiczna Gerlach Procoat 328R - 20 cm Zobacz większe

Patelnia ceramiczna Gerlach Procoat 20 cm – 328R

64/602

Nowy produkt

Patelnia ceramiczna Gerlach Procoat 20 cm 328R pokryta jest wewnątrz ceramiczną powłoką ILAG Ceralon Non Stick odporną na wysokie temperatury oraz uszkodzenia, a z zewnątrz powłoką Xera-dur (technologia XEROGEL), która zapewnia odporność na ścieranie. Naczynie posiada trójwarstwowe dno z wbudowanym aluminiowym dyskiem, zapewniającym równomierne rozprowadzanie ciepła i umożliwiające użytkowanie na wszystkich rodzajach kuchenek. Wygodny uchwyt Soft-Touch nie wyślizguje i nie nagrzewa się.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarny
Wykończenie Powłoka ceramiczna - ILAG Ceralon
Średnica garnków / patelni 20 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Wysokość 5 cm
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK
Linia patelni Procoat 328R

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.