Patelnia Berretti Elegant Granitstone - 24 cm Zobacz większe

Patelnia kamienna Berretti Elegant Granitstone 24 cm

114/342

Nowy produkt

Patelnia kamienna Berretti Elegant Granitstone 24 cm to produkt wyposażony w oryginalną, szwajcarską, wielowarstwową powłokę inspirowaną kamieniem Ilag Granitstone. Powłoka ta jest odporna na zarysowania i zapobiega przywieraniu potraw. Wygodna, specjalnie wyprofilowana rączka typu Soft Touch ułatwia użytkowanie. Patelnia nadaje się do najbardziej intensywnego użytku domowego. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów kuchenek, można ją myć w zmywarkach.


 

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Granitowy
Zmywarka Tak
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni Berretti
Rodzaj powłoki garnków / patelni Aluminium z kamienną powłoka
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Berretti to solidna marka, która odpowiada na potrzeby życia codziennego nawet najbardziej wymagających klientów. Firma może poszczycić się wysokimi standardami, jej produkty wykonane są z solidnych i trwałych materiałów wysokiej jakości, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Berretti to elegancja, jakość i funkcjonalność oraz sekret smacznej kuchni.

Berretti nieustannie poszerza ofertę, poszukując unikalnych wzornictw. Na rynek polski wprowadza solidną jakość bez powielania schematów. W asortymencie Berretti znajdziemy kieliszki, chlebaki, patelnie i garnki, brytfanny, termosy, zaparzacze oraz dzbanki żaroodporne.

Zainspiruj się z Berretti!

Produkty powiązane