Patelnia stalowa Gerlach Prestige 318M - 24 cm Zobacz większe

Patelnia stalowa Gerlach Prestige 24 cm – 318M

64/2072

Nowy produkt

Patelnia stalowa Gerlach Prestige 24 cm 318M to najwyższej klasy komfort w każdej kuchni. Patelnia wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Patelnia posiada trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym idealnie przewodzącym ciepło oraz zapewniającym szybsze i energooszczędne smażenie. Patelnia Prestige przeznaczona jest do mycia w zmywarkach.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Rodzaj powłoki garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK
Linia patelni Prestige 318M

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.