Patelnia 28 cm Illa Olivilla – OL6328

283/71

Nowy produkt

Olivilla to innowacyjny projekt włoskiej marki Illa. Zaawansowany technologicznie, zachwyca swoim nowoczesnym designem oraz pięknym oliwkowym kolorem. Patelnia 28 cm Illa Olivilla wyprodukowana została z wysokiej jakości aluminium. Posiada powłokę non stick PTFE pokrytą powłoką Ollia-tech zawierającą oliwę z oliwek, spawane bakelitowe, uchwyty z efektem soft-touch oraz najwyższej jakości pokrywy firmy Pyrex. Patelnia marki Olivilla dodaje smaku każdej przyrządzanej potrawie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

171,29 zł brutto

Opis

Kolor Oliwkowy
Średnica garnków / patelni 28 cm
Producent garnków / patelni Illa
Linia garnków / patelni Olivilla
Rodzaj stali Dno: szczotkowana stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki Gaz, Indukcja
Grubość ścianki 4,5 mm

Więcej informacji

Marka Illa zapewnia połączenie wysokiej jakości, zaawansowanej technologii z doborem materiałów wyłącznie od producentów posiadających certyfikat UE. Profilowane do perfekcji garnki i patelnie są produkowane z najwyższej klasy aluminium. Aluminium to osiąga wysoką temperaturę w krótkim czasie i równomiernie rozprowadza ciepło na całej powierzchni. Wykorzystywana w garnkach Olivilla powierzchnia Ollia-Tech non stick składa się między innymi z powłoki na bazie oliwy z oliwek, dlatego smarowanie naczyń oliwą nie jest konieczne. Marka Illa jest w 100% marką włoską.

Patelnia 28 cm Illa Olivilla została wyposażona w nieprzywieralną powłokę non-stick, która gwarantuje bezproblemowe smażenie. Stworzono ją z najwyższej jakości aluminium oraz wyposażono w 6-warstwową strukturę. Nienagrzewająca się rączka typu soft-touch podnosi komfort użytkowania patelni. Spód wykonany ze stali nierdzewnej pozwala na użytkowanie jej na wszystkich rodzajach kuchenek. Patelnię można myć w zmywarce.

Produkty powiązane