Patelnia teflonowa Illa Olivilla 24 cm – OL6324

283/70

Nowy produkt

Patelnia teflonowa Illa Olivilla 24 cm to innowacyjny projekt włoskiej marki Illa. Zaawansowany technologicznie, zachwyca swoim nowoczesnym designem oraz pięknym oliwkowym kolorem. Naczynia Olivilla wyprodukowane z wysokiej jakości aluminium, posiadają powłokę non stick PTFE pokrytą warstwą Ollia-tech zawierającą oliwę z oliwek, spawane bakelitowe uchwyty z efektem soft-touch oraz najwyższej jakości pokrywy firmy Pyrex. Patelnia marki Olivilla dodaje smaku każdej przyrządzanej potrawie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

116,04 zł brutto

Opis

Kolor Oliwkowy
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni Illa
Linia garnków / patelni Oliwkowy
Rodzaj stali Dno: szczotkowana stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki Gaz, Indukcja
Grubość ścianki 4,5 mm

Więcej informacji

Marka Illa to połączenie najwyższej jakości, zaawansowanej technologii oraz dobór surowców wyłącznie od producentów posiadających certyfikat UE. Profilowane do perfekcji garnki i patelnie są produkowane z najwyższej klasy aluminium. Aluminium to osiąga wysoką temperaturę w krótkim czasie i równomiernie rozprowadza ciepło na całej powierzchni. Wykorzystywana w garnkach Olivilla powierzchnia Ollia-Tech non stick składa się między innymi z powłoki na bazie oliwy z oliwek, dlatego smarowanie naczyń oliwą nie jest konieczne. Marka Illa jest w 100% marką włoską.

Patelnia teflonowa Illa Olivilla 24 cm posiada nieprzywierającą powłokę non-stick. Stworzono ją z najwyższej jakości aluminium oraz wyposażono w 6-warstwową strukturę. Nienagrzewająca się rączka typu soft-touch gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Spód został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu patelnia może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych. Patelnię można myć w zmywarce.

Produkty powiązane