Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką 400120 SSW - 10 L Zobacz większe

Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką SSW 10 l – 400120

194/215

Nowy produkt

Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką SSW 10 l to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy ugotować obiad taki jak bigos czy gulasz. Garnek, na zewnątrz satynowy z błyszczącym pasem przy brzegu, wyprodukowany jest ze stali nierdzewnej 18/10. Kute ze stali szlachetnej, masywne uchwyty nadają garnkowi solidny i ekskluzywny wygląd. Pokrywy mają otworek ułatwiający gotowanie. Garnki mają również wielowarstwowe dno, dzięki któremu gotuje się w nich szybciej oraz oszczędza energię.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 10 L
Średnica garnków / patelni 26 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj stali 18/10
Wysokość 19 cm
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.