Garnek niski z pokrywką  410424 SSW City - 5,2 L Zobacz większe

Garnek ze stali nierdzewnej niski z pokrywą SSW City 5,2 l – 410424

194/226

Nowy produkt

Garnek ze stali nierdzewnej niski z pokrywą SSW City 5,2 l to doskonałe rozwiązanie do smażenia i pieczenia potraw. Garnek matowy z polerowanymi paskami prezentuje się elegancko w każdej kuchni. Wyprodukowany jest ze stali nierdzewnej 18/10. Kute ze stali szlachetnej, masywne uchwyty nadają garnkowi solidnego i ekskluzywnego wyglądu. Pokrywy mają otworek ułatwiający gotowanie. Garnki mają również wielowarstwowe dno, dzięki któremu gotuje się w nich szybciej oszczędzając energię.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 5,2 L
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.