Garnek ze stali nierdzewnej niski z pokrywką SSW Comfort 6,1 l – 421724

194/261

Nowy produkt

Garnek niski z pokrywą SSW z linii Comfort wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej ułatwi przygotowanie każdego obiadu. Garnek posiada wewnątrz skalę litrażową. Szklane pokrywy mają otwory ułatwiające zarówno parowanie, jak i odcedzanie posiłków. Wnętrze garnków jest satynowe, zaś ich powierzchnia wykonana jest ze stali polerowanej na wysoki połysk. Naczynia posiadają stalowe uchwyty, które ułatwiają ich użytkowanie. 

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

110,00 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 6,1 L
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.