Nowy 410416 seria city garnek z/p do pieczenia 16cm 1,5l Zobacz większe

Garnek z pokrywką do pieczenia SWW City 16 cm - 1,5l PROMOCJA

194/224

Nowy produkt

Garnek City SSW z pokrywką to tradycyjny garnek, który został wykonany ze stali szlachetnej o bardzo dobrej jakości. Posiada wielowarstwowe dno dzięki któremu gotuje się w nim szybko oraz oszczędza energie. Szklana pokrywka z otworem odprowadzającym parę ułatwia gotowanie. Masywne uchwyty nadają garnkowi ekskluzywny, elegancki wygląd. Wizualnie produkt prezentuje się ładnie w każdym kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

47,20 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny połysk
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 1,5 L
Średnica garnków / patelni 20 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Wysokość 10 cm (bez pokrywki)
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe - TAK kuchenki elektryczne -; TAK płyty ceramiczne - TAK płyty indukcyjne - TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.

Produkty powiązane