Nowy 410420 seria city garnek z/p do pieczenia 20cm 2,9l Zobacz większe

Garnek z pokrywką do pieczenia SSW 20cm - 2,9l PROMOCJA

194/225

Nowy produkt


 Garnek City SSW z pokrywką to tradycyjny garnek, który został wykonany ze stali szlachetnej o bardzo dobrej jakości. Posiada wielowarstwowe dno dzięki któremu gotuje się w nim szybko oraz oszczędza energie. Szklana pokrywka z otworem odprowadzającym parę ułatwia gotowanie. Masywne uchwyty nadają garnkowi ekskluzywny, elegancki wygląd. Wizualnie produkt prezentuje się ładnie w każdym kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

61,94 zł brutto

Opis

Kolor srebrny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 2,9 l
Średnica garnków / patelni 20 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Wysokość 10 cm (bez pokrywki)
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe -TAK kuchenki elektryczne -TAK płyty ceramiczne -TAK płyty indukcyjne -TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.

Produkty powiązane