Nowy 420420 seria city garnek z/p do mięsa 20cm 3,6l Zobacz większe

Garnek z pokrywką do mięsa SSW City 20cm - 3,6l PROMOCJA

194/230

Nowy produkt

Garnek City SSW z pokrywką to tradycyjny garnek, który został wykonany ze stali szlachetnej o bardzo dobrej jakości. Posiada wielowarstwowe dno dzięki któremu gotuje się w nim szybko oraz oszczędza energie. Szklana pokrywka z otworem odprowadzającym parę ułatwia gotowanie. Masywne uchwyty nadają garnkowi ekskluzywny, elegancki wygląd. Wizualnie produkt prezentuje się ładnie w każdym kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

69,46 zł brutto

Opis

Kolor Srebrny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 3,6 l
Średnica garnków / patelni 20 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe TAK kuchenki elektryczne TAK płyty ceramiczne TAK płyty indykcyjne TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.

Produkty powiązane