Nowy 430416 city rondel z rączka 16cm 1,5L Zobacz większe

Rondel z rączką SWW City 16 cm - 1,5L PROMOCJA

194/40

Nowy produkt

Rondel City SSW to tradycyjny garnek, który został wykonany ze stali szlachetnej o bardzo dobrej jakości. Posiada wielowarstwowe dno dzięki któremu gotuje się w nim szybko oraz oszczędza energie. Masywny uchwyt nadają garnkowi ekskluzywny, elegancki wygląd. Wizualnie produkt prezentuje się ładnie w każdym kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

38,24 zł brutto

Opis

Kolor Srebrny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 1,5 l
Średnica garnków / patelni 16 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe TAK kuchenki elektryczne TAK płyty ceramiczne TAK płyty indukcyjne TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.

Produkty powiązane