Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej Gerlach 6 l – NK 323A

64/2049

Nowy produkt

Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej Gerlach 6 l – NK 323A wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. W garnku zastosowano 3-warstwowe dno z dyskiem aluminiowym, który doskonale przewodzi ciepło. Kombiwar dłużej utrzymuje wysoką temperaturę, a gotowanie w nim jest energooszczędne. Solidne i wygodne uchwyty pozostają chłodne podczas gotowania i umożliwiają bezpieczne przenoszenie garnka.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Stal nierdzewna
Liczba elementów 2 szt.
Zawartość Szybkowar + pokrywa
Pojemność garnków 6 l.
Średnica garnków / patelni 22 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Średnica 22 cm
Na indukcję Tak

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.

Produkty powiązane