Gerlach Antica NK 04 - widelec do sałaty 1szt., połysk Zobacz większe

Widelec do sałaty Gerlach Antica 04 - 1 szt., połysk

64/595

Nowy produkt

Widelec do sałaty Gerlach Antica to sztuciec wyróżniający się ponadczasowym stylem oraz klasyczną elegancją. Tradycyjne, delikatne zdobienie sprawia, że linia Antica doskonale prezentuje się zarówno na wystawnych przyjęciach jak i w domowym zaciszu. Kolekcja skierowana jest dla ludzi ceniących sobie harmonię i dobry styl. Sztućce Gerlach  wykonane z nierdzewnej i kwasoodpornej stali mają certyfikat wieczystej gwarancji.

Więcej szczegółów

Opis

Liczba elementów 1 szt.
Zmywarka Tak
Wykończenie Połysk
Linia sztućców Antica NK 04
Producent sztućców Gerlach
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X5CrNi18-10

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.

Produkty powiązane