Zestaw noży w bloku, Gerlach Smart NK 994 - 6 szt.

64/2043

Nowy produkt

Nowoczesny design i funkcjonalność to najważniejsze cechy noży z linii Smart NK 994. Rękojeść noży powleczona jest białą satynową powłoką z polipropylenu co zwiększa komfort podczas ich używania. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest również koloru białego. Całość zaprojektowana w białym, okrągłym bloku ożywi i uświetni każde kuchenne wnętrze.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Biały
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość Nóż szefa kuchni 8", Nóż do chleba 8", Nóż kuchenny 8", Nóż kuchenny 5", Nóż do jarzyn 3,5", Blok polipropylen z białą, satynową powłoką
Zmywarka Nie
Producent sztućców Gerlach
Linia noży Linia Smart NK 994
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X30Cr13

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaczącą i cenioną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma mogąca poszczycić się ogromnym doświadczeniem wynikającym z długoletniej historii. Przedsiębiorstwo powstało w Warszawie w 1760 roku , w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, w 1829 roku zostało sygnowane koroną, która widnieje w logo firmy do czasów współczesnych. Gerlach łączy ponadczasowy szyk z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się wiecznie aktualnym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niepodważalnym autorytetem na rynku sztućców i noży kuchennych.