Zestaw noży kuchennych Gerpol Onyks  - 5 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Gerpol Onyks - 5 szt. w bloku

209/128

Nowy produkt

Blok noży kuchennych Gerpol Onyks to połączenie nowoczesnego wzornictwa z wysoką funkcjonalnością. Rękojeść wykonana z materiału antypoślizgowego ABS zapewnia łatwe użytkowanie. Podparcie ostrza przy rękojeści umożliwia równowagę chroniąc nasze palce. Ostrze wykonane jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która posiada doskonałe właściwości tnące. Noże kuchenne Onyks umieszczone są w bloku z lekkiego, trwałego i odpornego na uszkodzenia drewna olchowego. 

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna + drewno
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość 1x nóż kuchenny 18cm, 1x noż uniwersalny 12,5cm, 1x nóż do pomidorów 12cm, 1x nóż do warzyw 8cm, 1x nóż do warzyw 6,6cm, 1x blok z drewna olchowego
Zmywarka Nie
Producent sztućców Gerpol
Linia noży Linia Onyks
Gwarancja 2 lata

Więcej informacji

Fabryka Gerpol w mieście Drzewica może poszczycić się 250-letnią tradycją. Car Mikołaj I, wyróżniając jakość i charakter wyrobów Drzewickich, umieścił w godle Kuźnic symbol korony. Współcześnie marka Gerpol to precyzja wykonania, wysoka jakość materiałów i ponadczasowy design. Intencją producentów jest wprowadzanie szyku, wykwintności i stylu w kategorii nakryć stołowych takich jak noże, sztućce, nożyczki i ostrzałki. Producent łączy najnowsze technologie z tradycyjnymi metodami oraz z doświadczeniem tworząc produkty zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Gerpol to przede wszystkim produkty trwałe, ponadczasowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

W nożach marki Gerpol zastosowano nowatorskie rozwiązania takie jak: użycie powłoki tytanowej, czy też kolorowych nadruków na ostrzach. Rękojeści noży wykonane zostały z egzotycznego drewna lub z najtwardszych tworzyw. Bogactwo elementów daje możliwość dowolnego kompletowania linii.