Zestaw noży kuchennych Gerpol NKB5  - 5 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Gerpol NKB5 - 5 szt. w bloku

209/46

Nowy produkt

Blok noży kuchennych NKB5 to połączenie jakości, tradycji oraz funkcjonalności. Noże posiadają solidną rękojeść, wyprodukowaną z egzotycznego drewna Pakka, które nie chłonie wody i wilgoci. Podparcie ostrza przy rękojeści chroni nasze palce przed skaleczeniem. Ostrze noży kute jest z jednego kawałka stali molibdenowo-wanadowej co zapewnia doskonałe właściwości tnące i odporność na uszkodzenia. Noże NKB5 umieszczone są w bloku z twardego i wytrzymałego drewna kauczukowego.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Drewno + stal nierdzewna
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość 1x nóż szefa kuchni 20,3cm, 1x noż do chleba 20,3cm, 1x nóż masarski 14,7cm, 1x nóż uniwersalny 12,2cm, 1x nóż do warzyw 8,9cm, 1x blok z drewna kauczukowego
Zmywarka Nie
Producent sztućców Gerpol
Linia noży Linia NKB5
Gwarancja 2 lata

Więcej informacji

Fabryka Gerpol w mieście Drzewica może poszczycić się 250-letnią tradycją. Car Mikołaj I, wyróżniając jakość i charakter wyrobów Drzewickich, umieścił w godle Kuźnic symbol korony. Współcześnie marka Gerpol to precyzja wykonania, wysoka jakość materiałów i ponadczasowy design. Intencją producentów jest wprowadzanie szyku, wykwintności i stylu w kategorii nakryć stołowych takich jak noże, sztućce, nożyczki i ostrzałki. Producent łączy najnowsze technologie z tradycyjnymi metodami oraz z doświadczeniem tworząc produkty zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Gerpol to przede wszystkim produkty trwałe, ponadczasowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

W nożach marki Gerpol zastosowano nowatorskie rozwiązania takie jak: użycie powłoki tytanowej, czy też kolorowych nadruków na ostrzach. Rękojeści noży wykonane zostały z egzotycznego drewna lub z najtwardszych tworzyw. Bogactwo elementów daje możliwość dowolnego kompletowania linii.