Zestaw noży kuchennych Gerpol NSB5  - 5 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Gerpol NSB5 - 5 szt. w bloku

209/80

Nowy produkt

Linia noży Gerpol NSB5 to połączenie tradycji, elegancji i funkcjonalności. Równowaga pomiędzy ostrością noża, a łatwością w jego czyszczeniu zapewnia wysokiej jakości stal nierdzewna X46Cr13, z której wykonane jest ostrze. W skład zestawu wchodzi osełka, która odpowiada za ostrość krawędzi. Rękojeść wykonana jest z drewna prasowanego Durofor, które jest odporne na uszkodzenia i przez lata utrzymuje piękny wygląd. Noże umieszczone są w bloku z trwałego drewna olchowego. 

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Drewno + stal nierdzewna
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość 1x nóż do chleba 20cm, 1x nóż kuchenny 16cm, 1x noż uniwersalny 12,4cm, 1x nóż do warzyw 8cm, 1x nóż do obierania 6,5cm, 1x blok z drewna olchowego
Zmywarka Nie
Producent sztućców Gerpol
Linia noży Linia NSB5
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali X46Cr13

Więcej informacji

Fabryka Gerpol w mieście Drzewica może poszczycić się 250-letnią tradycją. Car Mikołaj I, wyróżniając jakość i charakter wyrobów Drzewickich, umieścił w godle Kuźnic symbol korony. Współcześnie marka Gerpol to precyzja wykonania, wysoka jakość materiałów i ponadczasowy design. Intencją producentów jest wprowadzanie szyku, wykwintności i stylu w kategorii nakryć stołowych takich jak noże, sztućce, nożyczki i ostrzałki. Producent łączy najnowsze technologie z tradycyjnymi metodami oraz z doświadczeniem tworząc produkty zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Gerpol to przede wszystkim produkty trwałe, ponadczasowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

W nożach marki Gerpol zastosowano nowatorskie rozwiązania takie jak: użycie powłoki tytanowej, czy też kolorowych nadruków na ostrzach. Rękojeści noży wykonane zostały z egzotycznego drewna lub z najtwardszych tworzyw. Bogactwo elementów daje możliwość dowolnego kompletowania linii.