Zestaw noży kuchennych Amefa (Richardson Sheffield) Forme R011 - 5 szt. w bloku bambusowym Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Amefa (Richardson Sheffield) Forme R011 - 5 szt. w bloku bambusowym

68/545

Nowy produkt

Zestaw noży kuchennych (Richardson Sheffield) w bloku z kolekcji Forme to ukłon w stronę nowoczesnej i stylowej kuchni. Noże wykonane są z jednej części stali nierdzewnej. Nie ma łączeń między ostrzem, a idealnie wyprofilowaną rękojeścią, prze co łatwo je utrzymać w czystości. Rękojeść jest przyjemna w dotyku i wyprofilowana tak, żeby trzymanie jej podczas użytkowanie było wyważone i łatwe. Ostrze posiada doskonałą krawędź tnącą. Noże Forme w stylowym, bambusowym bloku są ozdobą każdej kuchni.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

194,00 zł brutto

Opis

Kolor Drewno + stal nierdzewna
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość Nóż do mięsa 20,5 cm, Nóż do chleba 20,5 cm, Nóż Szefa kuchni 20 cm, Nóż uniwersalny 10 cm, Nóż obierak 7cm, blok bambusowy
Zmywarka Tak
Producent sztućców Amefa
Linia noży Linia Forme
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X35Cr13

Więcej informacji

Amefa to firma ciesząca się ponad 80-letnią historią i doświadczeniem. Specjalizuje się w dystrybucji oraz marketingu sztućców i produktów ze stali nierdzewnej do jadalni i kuchni. Firma, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, przez lata rozrastała się o kolejne marki takie jak: Couzon (sztućce, zastawa stołowa), Richardson Sheffield (noże kuchenne) i Médard de Noblat (porcelana). Mottem firmy jest "Razem można osiągnąć więcej" i dlatego marka inwestuje w rozwój, relacje personalne i budowanie zaufania wśród klientów. W Polsce marka Amefa jest obecna w naszych domach, restauracjach i hotelach od ponad 20 lat.

Mając na uwadze gusta wszystkich swoich klientów, Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców i zestawów noży. Piękno i elegancję można znaleźć zarówno w klasycznych wzorach jak i tych nowoczesnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wachlarzem asortymentu firmy Amefa.