Zestaw noży kuchennych Amefa Kyu R140 (Richardson Sheffield) - 5 szt. w bloku

68/551

Nowy produkt

Zestaw noży kuchennych Richardson Sheffield w bloku z kolekcji Kyu to idealne połączenie japońskiego stylu z nowoczesnością. Do wykonania posłużyła najwyższej jakości szlifowana stal chromo-molibdenowa o wysokiej zawartości węgla podwyższająca twardość noży oraz zdolność do precyzyjnego cięcia. Kolekcja noży Kyu to synonim jakości, trwałości oraz luksusowego i eleganckiego designu ujawniającego się między innymi w płynnym, amorficznym kształcie. Noże Kyu znajdują się w stylowym drewnianym bloku.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

439,00 zł brutto

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna + drewno
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość Nóż do chleba 19 cm, Nóż do mięsa 19,5 cm, Nóż szefa kuchni Santoku 17,5 cm, Nóż uniwersalny 12 cm, Nóż obierak 8,5 cm, Blok drewniany
Zmywarka Tak
Producent sztućców Amefa
Linia noży Linia Kyu
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X50Cr15MoV15

Więcej informacji

Amefa to firma ciesząca się ponad 80-letnią historią i doświadczeniem. Specjalizuje się w dystrybucji oraz marketingu sztućców i produktów ze stali nierdzewnej do jadalni i kuchni. Firma, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, przez lata rozrastała się o kolejne marki takie jak: Couzon (sztućce, zastawa stołowa), Richardson Sheffield (noże kuchenne) i Médard de Noblat (porcelana). Mottem firmy jest "Razem można osiągnąć więcej" i dlatego marka inwestuje w rozwój, relacje personalne i budowanie zaufania wśród klientów. W Polsce marka Amefa jest obecna w naszych domach, restauracjach i hotelach od ponad 20 lat.

Mając na uwadze gusta wszystkich swoich klientów, Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców i zestawów noży. Piękno i elegancję można znaleźć zarówno w klasycznych wzorach jak i tych nowoczesnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wachlarzem asortymentu firmy Amefa.