Zestaw noży kuchennych Amefa (Richardson Sheffield) Laser Cuisine R023 - 6 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Amefa (Richardson Sheffield) Laser Cuisine R023 - 6 szt. w bloku

68/628

Nowy produkt

Zestaw noży kuchennych w bloku z kolekcji Laser Cuisine doskonale pasuje do każdego rodzaju kuchni. Zastosowana technologia Laser sprawia, że ostrze przez bardzo długo nie ulega stępieniu. Noże wykonane z dobrej jakości stali są odporne na uszkodzenia. Rękojeść wyprodukowana z miękkiego tworzywa jest komfortowa w użytkowaniu. Pięć sztuk noży służących do różnorakich czynności i nożyce znajdują się w gustownym drewnianym bloku.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

93,00 zł brutto

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna + drewno
Liczba elementów 7 szt.
Zawartość Nóż szefa kuchni, Nóż do chleba, Nóż kuchenny (uniwersalny), Nóż do mięsa, Nóż do jarzyn, Nożyczki
Zmywarka Tak
Producent sztućców Amefa
Linia noży Linia Laser Cuisine
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali Cr10

Więcej informacji

Amefa to firma ciesząca się ponad 80-letnią historią i doświadczeniem. Specjalizuje się w dystrybucji oraz marketingu sztućców i produktów ze stali nierdzewnej do jadalni i kuchni. Firma, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, przez lata rozrastała się o kolejne marki takie jak: Couzon (sztućce, zastawa stołowa), Richardson Sheffield (noże kuchenne) i Médard de Noblat (porcelana). Mottem firmy jest "Razem można osiągnąć więcej" i dlatego marka inwestuje w rozwój, relacje personalne i budowanie zaufania wśród klientów. W Polsce marka Amefa jest obecna w naszych domach, restauracjach i hotelach od ponad 20 lat.

Mając na uwadze gusta wszystkich swoich klientów, Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców i zestawów noży. Piękno i elegancję można znaleźć zarówno w klasycznych wzorach jak i tych nowoczesnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wachlarzem asortymentu firmy Amefa.