Zestaw noży kuchennych Amefa (Richardson Sheffield) Cucina R150 - 15 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Amefa (Richardson Sheffield) Cucina R150 - 15 szt. w bloku

68/632

Nowy produkt

Zestaw noży kuchennych w bloku z kolekcji Cucina to niezbędny atrybut każdej kuchni. Blok składa się z 15 elementów, noży służących do różnorakich funkcji, nożyczek oraz z wbudowanej ostrzałki. Ostrza wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są trwałe i odporne na uszkodzenia. Wykonana z tworzywa ergonomiczna rękojeść jest łatwa w użytkowaniu. Blok z drewna ociepli każdą kuchenną aranżację.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

205,00 zł brutto

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna + drewno
Liczba elementów 16 szt.
Zawartość Nóż szefa kuchni, Nóż uniwersalny, Nóż do chleba, Nóż do pomidorów, Nóż do obierania, Noże stekowe - 6szt, Nóż do mięsa, Nóż do skrobania, Nóż do filetowania, Ostrzałka, Blok drewniany
Zmywarka Tak
Producent sztućców Amefa
Linia noży Linia Cucina
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali Cr13

Więcej informacji

Amefa to firma ciesząca się ponad 80-letnią historią i doświadczeniem. Specjalizuje się w dystrybucji oraz marketingu sztućców i produktów ze stali nierdzewnej do jadalni i kuchni. Firma, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, przez lata rozrastała się o kolejne marki takie jak: Couzon (sztućce, zastawa stołowa), Richardson Sheffield (noże kuchenne) i Médard de Noblat (porcelana). Mottem firmy jest "Razem można osiągnąć więcej" i dlatego marka inwestuje w rozwój, relacje personalne i budowanie zaufania wśród klientów. W Polsce marka Amefa jest obecna w naszych domach, restauracjach i hotelach od ponad 20 lat.

Mając na uwadze gusta wszystkich swoich klientów, Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców i zestawów noży. Piękno i elegancję można znaleźć zarówno w klasycznych wzorach jak i tych nowoczesnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wachlarzem asortymentu firmy Amefa.