Zestaw noży kuchennych Fiskars Edge 978791 - 5 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw 5 noży w bloku FISKARS Edge 1003099

281/148

Nowy produkt

Zestaw noży Fiskars Edge to produkt z najwyższej półki. Uwagę przykuwa połączenie koloru pomarańczowego i czarnego, które sprawia, że produkt kojarzy się nam z nowoczesną i ekskluzywną kuchnią. Noże wykonane z japońskiej stali o dużej twardości, pokryte czarną powłoką zapobiegającą przywieraniu. Na ostrzu widnieje logo. Grubość ostrza to 2,3 mm u nasady zwężająca się w stronę czubka aby uzyskać lepszą jakość krojenia. Uchwyty wykonane z tworzywa ABS chronią przed ślizganiem podczas krojenia.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarny, pomarańczowy
Liczba elementów 6 el.
Zawartość Blok na noże i 5 noży: nóż do obierania, nóż do pomidorów, do chleba,nóż szefa kuchni 20 cm, nóż typu Santoku.
Zmywarka Tak
Wykończenie Powłoka nieprzywieralna PTFE
Producent sztućców Fiskars
Linia noży Edga
Rodzaj stali Japońska stal nierdzewna 420 J2
Waga 1614 g

Więcej informacji

Fiskars to najstarsze przedsiębiorstwo w Finlandii. Niebywale bogata i imponująca historia firmy sięga roku 1649, w którym to Peter Thorwöste uzyskał prawa do budowy wielkiego pieca i założenia kuźni w małej wiosce Fiskars. Przechodząc liczne przeobrażenia, będąc hutą żelaza, następnie miedzi, produkując narzędzia rolnicze, gospodarcze, firma rosła w siłę i doświadczenie, przejmując liczne, mniejsze przedsiębiorstwa. Ważną datą w historii firmy jest rok 1967, w którym to producent podarował światu pierwsze nożyczki z plastikowym, pomarańczowym uchwytem. Ekspansja firmy Fiskars rozpoczęła się wraz z założeniem fabryki nożyczek w Stanach Zjednoczonych w 1977r. Stało się podstawą handlu międzynarodowego, zapewniło wzrost na rynku i zdobycie cennego doświadczenia handlowego i zawodowego. Dziś Fiskars to główny dostawca dóbr konsumenckich dla ogrodu, domu czy rekreacji na świeżym powietrzu. Produkty Fiskars są znane na całym świecie ze swojej funkcjonalności, niezwykłej jakości i nowoczesnego designu.

Produkty powiązane