Zestaw 5 noży kuchennych w bloku FISKARS Functional Form 1014211 FF

281/368

Nowy produkt

Zestaw noży Fiskars Functional Form to 5 noży podstawowych: do obierania, do pomidorów,do chleba, nóż szefa kuchni 20 cm, oraz nóż typu azjatyckiego. Noże wykonane są z wysokiej jakości stali o twardości 53 HRC. Mają grubość 2,3 mm u nasady i zwężają się w stronę czubka aby uzyskać lepszą jakość krojenia. Rękojeść pokryta Softouch posiada osłonę na palce gwarantującą wygodę podczas użytkowania. Blok noży posiada pomarańczową podstawkę z silikonu, która zapobiega rysowaniu blatu i magnes. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

199,00 zł brutto

Opis

Kolor Czarnopomarańczowy + drewniany blok
Zawartość Nóż 11cm do obierania warzyw, Nóż 12cm do pomidorów, Nóż 17cm do siekania azjatycki, Nóż 20cm szefa kuchni, Nóż 23cm do chleba, Blok z drewna brzozowego
Zmywarka Tak
Linia noży Linia Functional Form
Zawartość Zestaw NIE ZAWIERA NOŻYCZEK!!!

Więcej informacji

Fiskars Functional Form jest niezmiernie ergonomiczną i praktyczną linią noży, akcesoriów kuchennych, nożyczek i patelni. Produkty nadają się do codziennego użytku. Są wykonane z solidnej stali japońskiej 420 J2. Odporne na rdzę i tępienie. Posiadają długi trzpień i są świetnie wyważone. Rękojeść pokryta jest powłoką Softouch. Idealne dla Twojej kuchni!

Fiskars to najstarsze przedsiębiorstwo w Finlandii. Niebywale bogata i imponująca historia firmy sięga roku 1649, w którym to Peter Thorwöste uzyskał prawa do budowy wielkiego pieca i założenia kuźni w małej wiosce Fiskars. Przechodząc liczne przeobrażenia, będąc hutą żelaza, następnie miedzi, produkując narzędzia rolnicze, gospodarcze, firma rosła w siłę i doświadczenie, przejmując liczne, mniejsze przedsiębiorstwa. Ważną datą w historii firmy jest rok 1967, w którym to producent podarował światu pierwsze nożyczki z plastikowym, pomarańczowym uchwytem. Ekspansja firmy Fiskars rozpoczęła się wraz z założeniem fabryki nożyczek w Stanach Zjednoczonych w 1977r. Stało się podstawą handlu międzynarodowego, zapewniło wzrost na rynku i zdobycie cennego doświadczenia handlowego i zawodowego. Dziś Fiskars to główny dostawca dóbr konsumenckich dla ogrodu, domu czy rekreacji na świeżym powietrzu. Produkty Fiskars są znane na całym świecie ze swojej funkcjonalności, niezwykłej jakości i nowoczesnego designu.

Produkty powiązane