Zestaw noży kuchennych Fiskars Kitchen Smart 1004931 - 5 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Fiskars Kitchen Smart 1004931 - 5 szt. w bloku

281/458

Nowy produkt

Zestaw noży Fiskars Kitchen Smart to synonim funkcjonalności, nowoczesnego wzornictwa oraz elegancji. Noże wykonane są z wysokiej jakości stali o twardości 53 HRC. Rękojeść wykonana z czarnego tworzywa ABS przeciwdziała ślizganiu gwarantując wygodę podczas użytkowania. Rękojeść posiada osłonę na palce dla większego bezpieczeństwa. Zestaw noży Kitchen Smart umieszczony jest w stylowym drewnianym bloku.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna + drewno
Zawartość Nóż do chleba 23 cm, Nóż uniwersalny 21 cm, Nóż szefa kuchni 16 cm, nóż do obierania 11 cm, Nóż do skrobania 7 cm, Blok drewniany
Zmywarka Tak
Linia noży Linia Kitchen Smart

Więcej informacji

Fiskars to najstarsze przedsiębiorstwo w Finlandii. Niebywale bogata i imponująca historia firmy sięga roku 1649, w którym to Peter Thorwöste uzyskał prawa do budowy wielkiego pieca i założenia kuźni w małej wiosce Fiskars. Przechodząc liczne przeobrażenia, będąc hutą żelaza, następnie miedzi, produkując narzędzia rolnicze, gospodarcze, firma rosła w siłę i doświadczenie, przejmując liczne, mniejsze przedsiębiorstwa. Ważną datą w historii firmy jest rok 1967, w którym to producent podarował światu pierwsze nożyczki z plastikowym, pomarańczowym uchwytem. Ekspansja firmy Fiskars rozpoczęła się wraz z założeniem fabryki nożyczek w Stanach Zjednoczonych w 1977r. Stało się podstawą handlu międzynarodowego, zapewniło wzrost na rynku i zdobycie cennego doświadczenia handlowego i zawodowego. Dziś Fiskars to główny dostawca dóbr konsumenckich dla ogrodu, domu czy rekreacji na świeżym powietrzu. Produkty Fiskars są znane na całym świecie ze swojej funkcjonalności, niezwykłej jakości i nowoczesnego designu.