Zestaw noży kuchennych Fiskars Funcional Form 1018781 - 7 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw 7 noży kuchennych w bloku FISKARS Functional Form 1018781 FF

281/556

Nowy produkt

Zestaw 7 noży Fiskars Functional Form to rozbudowany komplet który zawiera: nóż do obierania, do pomidorów, do owoców ząbkowany, do chleba, nóż szefa kuchni 12 cm i 20 cm, i nóż typu azjatyckiego. To jakość, ergonomia, funkcjonalność oraz nowatorski design. Wysoka jakości stali o twardości 53 HRC. Grubość 2,3 mm u nasady. Rękojeść pokryta Softouch z osłonką na palce. Zestaw noży posiada pomarańczową podstawkę z silikonu, która zapobiega rysowaniu blatu. Blok ma z boku magnes na nożyczki.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarnopomarańczowy + drewniany blok
Zawartość Nóż do obierania, do pomidorów, do owoców ząbkowany, do chleba, szefa kuchni 12 cm i 20 cm, oraz nóż typu azjatyckiego.
Zmywarka Tak
Linia noży Linia Functional Form
Waga 1720 g

Więcej informacji

Fiskars Functional Form jest niezmiernie ergonomiczną i praktyczną linią noży, akcesoriów kuchennych, nożyczek i patelni. Produkty nadają się do codziennego użytku. Są wykonane z solidnej stali japońskiej 420 J2. Odporne na rdzę i tępienie. Posiadają długi trzpień i są świetnie wyważone. Rękojeść pokryta jest powłoką Softouch. Idealne dla Twojej kuchni!

Fiskars to najstarsze przedsiębiorstwo w Finlandii. Niebywale bogata i imponująca historia firmy sięga roku 1649, w którym to Peter Thorwöste uzyskał prawa do budowy wielkiego pieca i założenia kuźni w małej wiosce Fiskars. Przechodząc liczne przeobrażenia, będąc hutą żelaza, następnie miedzi, produkując narzędzia rolnicze, gospodarcze, firma rosła w siłę i doświadczenie, przejmując liczne, mniejsze przedsiębiorstwa. Ważną datą w historii firmy jest rok 1967, w którym to producent podarował światu pierwsze nożyczki z plastikowym, pomarańczowym uchwytem. Ekspansja firmy Fiskars rozpoczęła się wraz z założeniem fabryki nożyczek w Stanach Zjednoczonych w 1977r. Stało się podstawą handlu międzynarodowego, zapewniło wzrost na rynku i zdobycie cennego doświadczenia handlowego i zawodowego. Dziś Fiskars to główny dostawca dóbr konsumenckich dla ogrodu, domu czy rekreacji na świeżym powietrzu. Produkty Fiskars są znane na całym świecie ze swojej funkcjonalności, niezwykłej jakości i nowoczesnego designu.

Produkty powiązane