Zestaw sztućców Gerlach Celestia NK 04A- 68 szt. w walizce, połysk

64/1606

Nowy produkt

Sztućce lini Celestia zostały zaprojektowane w dobrym stylu łącząc tradycyjne wzornictwo z subtelnym ornamentem. Na każdym sztućcu widocze jest żłobienie w kształcie fali, które w połączeniu z klasyczną formą stanowi kwintesencję dobrego smaku. Sztućce Celestia zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Godło Teraz Polska, Medal Europejski 2000, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dobry Wzór 1995.

Więcej szczegółów

Opis

Liczba elementów 68 szt.
Zawartość po 12 szt łyżek, widelców, noży, łyżeczek do herbaty i widelczyków; 2 szt łyżki do sałaty; po 1 szt łopatki do tortu, łyżki wazowej i do sosu, łyżeczki do cukru, widelca do sałaty i półmiskowego
Zmywarka Tak
Liczba osób Dla 12 osób
Wykończenie Połysk
Linia sztućców Celestia NK 04A
Producent sztućców Gerlach
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X5CrNi18-10

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.