Patelnia grillowa ceramiczna NK320 Gerlach Natur - 24 cm Zobacz większe

Patelnia grillowa ceramiczna Gerlach Natur 24 cm – NK320

64/2112

Nowy produkt

Patelnia grillowa ceramiczna Gerlach Natur 24 cm NK320 to solidność połączona z nowoczesnym designem. Patelnia pokryta jest nieprzywierającą powłoką ceramiczną, dzięki czemu smażenie na niej jest zdrowe. Ma ona właściwości antybakteryjne, świetnie nadaje się więc do serwowania i przechowywania żywności. Konstrukcja z dyskiem ferromagnetycznym zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co wpływa na energooszczędne przygotowywanie posiłków bez utraty witamin i minerałów. Rączka z drewna bukowego.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarna z drewnianą rączką
Wykończenie Powłoka ceramiczna
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Rodzaj powłoki garnków / patelni Ceramiczna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK
Linia patelni Natur NK320

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.