Zestaw noży kuchennych Amefa Cucina R150 (Richardson Sheffield) - 6 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Amefa Cucina R150 (Richardson Sheffield) - 6 szt. w bloku

68/552

Nowy produkt

Zestaw noży kuchennych (Richardson Sheffield) w bloku z kolekcji Cucina  to idealny zestaw zarówno dla amatorów jak i dla kulinarnych mistrzów. Zastosowano w nich technologię LASER, która zapewnia odporność ostrza na tępienie. Noże Cucina wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ergonomiczna rękojeść z czarnego tworzywa jest miła podczas użytkowania i nie wyślizguje się z rąk. Komplet 6-ciu noży znajduje się w gustownym, drewnianym bloku.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna + drewno
Liczba elementów 7 szt.
Zawartość Nóż szefa kuchni 15 cm, Nóż do mięsa 20 cm, Nóż do pieczywa 20 cm, Nóż do pomidorów i cytryn z zębami 12,5 cm, Nóż do jarzyn 12,5 cm, Nóż do obierania 10 cm, Blok drewniany
Zmywarka Tak
Producent sztućców Amefa
Linia noży Linia Cucina
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali Cr13

Więcej informacji

Amefa to firma ciesząca się ponad 80-letnią historią i doświadczeniem. Specjalizuje się w dystrybucji oraz marketingu sztućców i produktów ze stali nierdzewnej do jadalni i kuchni. Firma, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, przez lata rozrastała się o kolejne marki takie jak: Couzon (sztućce, zastawa stołowa), Richardson Sheffield (noże kuchenne) i Médard de Noblat (porcelana). Mottem firmy jest "Razem można osiągnąć więcej" i dlatego marka inwestuje w rozwój, relacje personalne i budowanie zaufania wśród klientów. W Polsce marka Amefa jest obecna w naszych domach, restauracjach i hotelach od ponad 20 lat.

Mając na uwadze gusta wszystkich swoich klientów, Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców i zestawów noży. Piękno i elegancję można znaleźć zarówno w klasycznych wzorach jak i tych nowoczesnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wachlarzem asortymentu firmy Amefa.