Zestaw sztućców Gerlach Antica 04 - 68 szt. w walizce, połysk

64/1652

Nowy produkt

68-elementowy zestaw sztućców w walizce Gerlach Antica to linia sztućców wyróżniająca się ponadczasowym stylem oraz klasyczną elegancją. Tradycyjne, delikatne zdobienie sprawia, że linia ta doskonale prezentuje się zarówno na wystawnych przyjęciach jak i w domowym zaciszu. Kolekcja skierowana jest dla ludzi ceniących sobie harmonię i dobry styl. Sztućce Gerlach  wykonane z nierdzewnej i kwasoodpornej stali mają certyfikat wieczystej gwarancji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

917,89 zł brutto

Opis

Liczba elementów 68 szt.
Zmywarka Tak
Liczba osób Dla 12 osób
Wykończenie Połysk
Linia sztućców Antica NK 04
Opakowanie sztućców Walizka
Producent sztućców Gerlach
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X5CrNi18-10
Zawartość po 12 szt łyżek, widelców, noży, łyżeczek do herbaty i widelczyków; 2 szt łyżki do sałaty; po 1 szt łopatki do tortu, łyżki wazowej i do sosu, łyżeczki do cukru, widelca do sałaty i półmiskowego

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.

Produkty powiązane