Zestaw sztućców Gerlach Antica 04 - 24 szt., połysk

64/165

Nowy produkt

24-elementowy zestaw sztućców Gerlach Antica to linia wyróżniająca się ponadczasowym stylem oraz klasyczną elegancją. Tradycyjne, delikatne zdobienie sprawia, że linia ta doskonale prezentuje się zarówno na wystawnych przyjęciach jak i w domowym zaciszu. Kolekcja skierowana jest dla ludzi ceniących sobie harmonię i dobry styl. Sztućce Gerlach  wykonane z nierdzewnej i kwasoodpornej stali mają certyfikat wieczystej gwarancji.

Więcej szczegółów

Opis

Liczba elementów 24 szt.
Zmywarka Tak
Liczba osób Dla 6 osób
Wykończenie Połysk
Linia sztućców Antica NK 04
Opakowanie sztućców Flok
Producent sztućców Gerlach
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X5CrNi18-10
Zawartość po 6 łyżek obiadowych , 6 widelców obiadowych , 6 noży obiadowych i 6 łyżeczek do herbaty

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.

Produkty powiązane