Zestaw sztućców Gerlach Flames 03 - 24 szt., połysk

64/04

Nowy produkt

24-elementowy zestaw sztućców Gerlach Flames urzeka elegancją i klasą. Jest on dowodem na to, że przedmioty codziennego użytku mogą zachwycać. Oryginalny a zarazem subtelny grawer w kształcie płomienia dodaje sztućcom kunsztu. Wykonany z nierdzewnej i kwasoodpornej stali ma certyfikat wieczystej gwarancji. Ciekawy, smukły kształt, finezyjne wzornictwo oraz precyzyjne wykonanie powodują, że sztućce Flames pięknie prezentują się na stole. 

Więcej szczegółów

Opis

Liczba elementów 24 szt.
Zmywarka Tak
Liczba osób Dla 6 osób
Wykończenie Połysk
Linia sztućców Flames NK 03
Opakowanie sztućców Flok
Producent sztućców Gerlach
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X5CrNi18-10
Zawartość po 6 łyżek obiadowych , 6 widelców obiadowych , 6 noży obiadowych i 6 łyżeczek do herbaty

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.